.

.

Автофокус Endoscope со 5 Следење, Teslong NTS500 Авто Фокус Индустриски Borescope Инспекција Камера-Секогаш Најдобри Длабочина на Полето-со 9.8 FT Gooseneck Сонда, 5-Инчен IPS LCD Екран, LED Све

Автофокус Endoscope со 5 Следење, Teslong NTS500 Авто Фокус Индустриски Borescope Инспекција Камера-Секогаш Најдобри

DEN 6239.76
Залиха

????Автофокус Леќа - Секогаш Најдобри Длабочина На Полето - за Разлика од традиционалните фиксен фокус endoscopes оваа леќи на камерата автоматски се фокусира на својот предмет, без разлика дали тоа е 1 инч или 100ft далеку, само како телефон камера. ????ПОГОЛЕМ ЕКРАН - Ова е најголемиот рачни endoscope екран на пазарот на 5 инчи, со 720p боја IPS LCD екран и во HD 1280x720 резолуција на сликата.IPS технологија го прави овој екран дополнителни светла за надворешна употреба. ????ВКЛУЧЕНИ 32 GB МЕМОРИСКА КАРТИЧКА - Евиденција на Аудио & Видео - инспекција следи вклучува микро SD-картичка што поддржува JPG слика и AVI видео снимка како и вграден звучник и микрофон за да ги снимите гласови кога снимање видео записи, што е погодно за детални проверки и прегледување на видео подоцна. ????Литиум Батерија - Вклучува батерија 3500m Ah литиум јонска батерија што ви дава 5-6 часа на работното време, во зависност од вашите употреба. ????ОНА што Е ВО КУТИЈАТА - NTS500 Endoscope Монитор, автом. фокус Камерата Сонда, Тип-C Полнење Кабел, 32 G Micro SD Картичка, Тешко Пластична лента со алатки, User ' s Manual, Нашите грижете се-слободен 18-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Овој најнов тип Teslong NTS500 Авто-Фокус Индустриски Endoscope со 5 инчен HD 1280x720 резолуција на Екранот IPS што ќе ви овозможи уживаат во високиот квалитет на видео во живо веднаш, нема потреба да се трошат време и напор на софтвер и wifi конекција.Интегрирање на HD камера и автофокус технологија во инспекција камера, што ќе ви овозможи слободно да се вклучите снимки од блиску кон далеку во секунди за да се добие најдобар фокусна должина.

R

Избор на клиент