.

.

6 Парчиња Прилагодливи Плетење Капчиња Јамка Прстен Паун со Отворен Прст Капчиња Прстен Плетење Додатоци Предиво Водич Прстот на Носителот за DIY рачно изработени П

6 Парчиња Прилагодливи Плетење Капчиња Јамка Прстен Паун со Отворен Прст Капчиња Прстен Плетење Додатоци Предиво

DEN 215.76
Залиха

[Различни стилови] : ќе добиете пакет со 6 прилагодливи плетење капчиња циклуси, вкупно 6 различни стилови, секој стил 1 парче.Можете да имате доволно количество и различни стилови за да ја користите за да ги задоволат вашите потреби. [Квалитетен материјал] : Го прилагодува плетенка прстен е направен од високо-квалитетни материјали, кои не е лесно да се пробие или ' рѓа; прстенот е погодно да се носат. [Детали дизајн] : графички дизајн на опашот и феникс е донесен, и ретро е исклучителна.На прилагодливи дизајн е исто така погоден за повеќето луѓе е прстите, а може да се прилагоди на соодветна големина според прсти, и ќе не е лесно да му наштети на рацете. [Заштитни ефекти] : Употреба на нашите предиво водич прстот на носителот да ги заштитите вашите прсти, избегне плускавци предизвикани од прсти е директно поврзан, како и забрзување на плетење брзина, правење на вашиот плетење процесот поефикасен. [Широко Користење] : отворена прстен е погодна за различни плетење и crocheting предмети за да ги задоволат вашите различни потреби.Исто така, може да биде даден како специјален подарок за мајка ти, љубовник или пријател.

R

Избор на клиент