.

.

TongRenTang Aifu Nuangong Пилула(5 Кутии) ,Топло Матката и се Регулира menstruation同仁堂艾附暖宫丸

TongRenTang Aifu Nuangong Пилула(5 Кутии) ,Топло Матката и се Регулира menstruation同仁堂艾附暖宫丸

DEN 909.12
Залиха

★ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ★ Tong Ren Tang Aifu Nuangong Пилула(5 Кутии) ,Топло Матката и се Регулира menstruation同仁堂艾附暖宫丸. ★ГАРАНЦИЈА★ 100% вистински производи, директно снабдување од Аптека,Брза испорака преку USPS,не-далечински адреси може да се примени во рок од 10-20 работни дена.Но, бидејќи на covid-19, пакетот може да потрае подолго цел не може да се откаже по пакет се испраќа. ★ПОГОДНИ ЗА СИМПТОМИТЕ★ Топло Матката и се Регулира менструација,Погоден за жените со помалку менструација, менструални болки во стомакот и други гинеколошки симптоми. ★СПЕЦИФИКАЦИИ★ 30g/Шише,ќе добие 5 боксови. ★УПОТРЕБА И ДОЗИРАЊЕ★ 6g на време,2-3times дневно.

R

Избор на клиент