.

.

Балансирана Aire Прилагодливи Перница, 16W x 16D x 4H

Балансирана Aire Прилагодливи Перница, 16W x 16D x 4H

DEN 994.32
Залиха

Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Објектот Пакет Димензија : 30.734 cm L X 32.258 cm W X 44.958 см Х Точка Пакет Тежина : 2.722 кг.Земја На Потекло : Кина.Разбојник xm магнетна терапија рака бенд кој помага во Ублажување и спречување на болката поврзани со tendinitis, Тенис лактите, Карпален Тунел Синдром, повторувачки стрес, повреди и Кумулативни траума нарушувања нанесена на работното место или во рекреативни средини.На кука и јамка за врвка за околу две поместена компресори се прилагодува за удобност и одговара без инхибиција на циркулацијата.Идеален за спорт, работа и за домашна употреба.Една големина одговара на повеќето.

R

Избор на клиент