.

.

Преку ШАЛТЕР Алатки 2477 Работ Straightener

Преку ШАЛТЕР Алатки 2477 Работ Straightener

DEN 665.52
Залиха

Издржливи не-marring Синтетички Изградба.Алатка е дизајнирана за употреба заедно панел рабови.Место во браздата или по рабовите и користете чекан да се преструктурираат штета во фабричка линии.Многу важна алатка за општа тело за поправка.Поправка на браздата помеѓу два панели без штета може да биде тежок, но сега е многу полесно со 2477 Работ Straightener од ШАЛТЕР.Широк профил го подобрува професионален финиш на вашите клиенти очекуваат од квалитетот поправка.Совршен за врати, fenders, и капи.Кога сте во потрага за иновативни тело алатки, особено за не-marring, алатки кои се идеални за помек метали како алуминиум, бидете сигурни дека ќе се провери од Работ Зацврстување Алатка - дел број 2477 од ШАЛТЕР.Техничари се проблем solvers кои не се плашат од пот на нивните веѓата и маснотии на нивните раце.Тие се обезбеди висок квалитет на услуги дека побарувачката висок квалитет tools.Кога тие имаат потреба од сигурен алатка, тие знаат дека можат да зависат од преку ШАЛТЕР tools да се избави.Owatonna Алатка Компанија за долги дестинации — со гордост дизајнирање и производство на Американскиот специјалност услуга алатки, дијагностика и продавница за опрема од 1925 година.

R

Избор на клиент