.

.

Силен Лифт W-1035-AFO-34P-X X X X Воздух Слободни Тркала, 1 Парче Пластика Форумот Центар, 10 Дијаметар, 3/4 Прецизност Имајќи

Силен Лифт W-1035-AFO-34P-X X X X Воздух Слободни Тркала, 1 Парче Пластика Форумот Центар, 10 Дијаметар, 3/4 Прецизност

DEN 1905.60
Залиха

Станот Слободни, Безгрижно гуми се направени од полиуретан материјали; Полиуретан е не-означување и нема да остави црна знаци на подот.Полиуретански обезбедува висока отпорност на триење и на тој начин подолго производ живот; За повеќето ситуација, рамни слободни (безгрижно) гуми последните 4 пати колку што тој на гума пневматски гуми.Станот слободни гума ги комбинира предностите на пневматски гуми и тврда гума.Нема повеќе hustles да се постојано пумпа за воздух во гумата месец по месец.Нема повеќе agitations над пропуштени испорака поради дупна гумата од автомобилот.Силен Лифт W-1035-AFO-34 P-X, Воздух Слободни Тркала, 10" дијаметар, 3/4" Прецизност Лого, едно парче пластика форумот Центар.

R

Избор на клиент