.

.

Canon EOS Р Mirrorless Целосна Рамка Камера w/ RF24-105mm F4-7.1 Е STM Леќа Комплет - Vlogging Камера 4K, Content Creator Камера, Wi-Fi, 30.3 ПРАТЕНИК Full-Фрејм CMOS Сензор, Dual Пиксели CMOS AF (Тело + Леќа)

Canon EOS Р Mirrorless Целосна Рамка Камера w/ RF24-105mm F4-7.1 Е STM Леќа Комплет - Vlogging Камера 4K, Content

DEN 2376.00
Залиха

RF Планината Компатибилен со АНТЕНСКИ Леќи и EF/EF-S Објективи. 30.3 Мегапикселна Full-фрејм CMOS Сензор и DIGIC 8 Слика Процесор.Dual Пиксели CMOS БОЛЕСТ со 5,655 Рачно Избор на AF Точките. 4 K 30p со Канон се Најавите и 10-bit 4 : 2 : 2 HDMI Излез.Употреба на EOS Комунални веб Камера Бета Софтвер (Mac и Windows) за да го вклучите вашиот Канон Камера во високо-квалитетни веб камера или да го стори истото со користење на чиста HDMI излез.Монтажа Тип : Бајонет.Видео Резолуција : 4 K UHD 2160p.Стил : w/ RF 24-105mm STM леќа | Конфигурација : База.

R

Избор на клиент