.

.

2 парчиња Црна Табличка Рамка за Мерцедес Бенц, што се Применува на Сите за Мерцедес Бенц ознака за Лиценца Рамка

2 парчиња Црна Табличка Рамка за Мерцедес Бенц, што се Применува на Сите за Мерцедес Бенц ознака за Лиценца Рамка

DEN 455.76
Залиха

1 : Универзална Fitment 2 ПАРЧИЊА логото табличка рамки , се вклопува во САД, Канада стандардни големини 12.2 инчи x6.3 инчи. 2 : Одлична Дизајн му Дава сопствен изглед и чувство на вашето возило, заштита на вашиот автомобил табличка од гребење или неочекувани можните штети во декоративен начини. 3 : Премиум Квалитет Ова е со висок квалитет премиум табличка рамка направена од највисок квалитет на алуминиум метал, рамка дебелина 1.4 mm.Тоа е лесен и трајни дека нема да рѓа или ги кородираат. 4 : Лесна Инсталација Нашите табличка опфаќа се лесно да се инсталира и трае само неколку минути.Сите монтажа хардверски додатоци се вклучени и нема специјални алатки потребни. 5 : Прилагодено Завртки Сет Висок степен на Светлината-тежина од не 'рѓосувачки челик завртка завртки со Логото налепници, тоа е трајни, анти-кражба, анти-' рѓа, антиоксиданс, дури и во екстремни временски услови.одлична надградба на вашето возило.Овој луксузен алуминиум легура табличка рамка за ќе се направи што повеќе квалитетен и елегантен СПЕЦИФИКАЦИЈА : -Име : Табличка Рамка - Боја : Црна - Материјал : Алуминиум легура - Големина : 12 инчен x 6 инчи ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 x Табличка Рамка 8 x Завртка Опфаќа 4 x Машина Завртки (Долго) 4 x Машина Завртки (Скратено) 4 x Само-Прислушување Завртки 8 x Ореви 1 x Шрафцигер Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

R

Избор на клиент