.

.

STICO NEC-10N Мажите се Лизга Отпорни Готвач Чевли, Професионални Не се Лизга Работа Чевли Без ПЕТИ-КАПА, Само-Собрание, Точно да го Големина

STICO NEC-10N Мажите се Лизга Отпорни Готвач Чевли, Професионални Не се Лизга Работа Чевли Без ПЕТИ-КАПА, Само-Собрание,

DEN 1655.76
Залиха

Гумен ѓон.ЛИЗГА ОТПОРНИ на ТЕХНОЛОГИЈА : Опремени со Nanotech Керамички Против Пролизгување технологија, STICO outsoles се направени од керамички прав и гума.Овие outsoles се лизга отпорни, масло отпорни, и имаат голема трајност на триење.Против пролизгување перформанси не ја изгуби функцијата дури и мелење по outsole.ТРИЕЊЕ И ИЗДРЖЛИВОСТ : Outsoles се направени со Отпорни на Абразија (NBS) Технологија која им овозможат STICO чевли со висока отпорност на масло, се лизга и имаат висока издржливост и триење.Чевли лесно не се деформирани од штетни материи и имаат супериорна контрола на мрсна површини.Нашите чевли обично трае до 3 години.ЗА СИТЕ ЗАНИМАЊА : Како безбедносни чевли, STICO е лизга отпорни чевли се направени специјално за луѓе во работните средини со цел да се спречи лизгање, паѓање, и други слични повреди.Идеален за готвачи, медицински сестри, градежните работници, фабрички работници, градинарството и повеќе.Може да се носи од страна на мажите и жените.ЛЕСЕН И УДОБЕН : се Направени од издржлив високо-одделение ЕВА и гума комбинација, овие влечки се исклучително лесни, флексибилен и лесно да се носат.Ергономски платформа и широк одговара низ прсти овозможува часа на удобно носење на работа.STICO Собрани се Лизга Отпорни чевли - Супер ЕВА - Тешко ќе се намалува и ги деформира во висока температура средини до 80ºC - Лесни и удобни - Термит Могила Систем - Физичко систем за Ладење - им Овозможува на топлина и влага во внатрешноста на чевлите надвор брзо Авто-собранието чевли - Собрани, без било лепак -Еко-пријателски.

R

Избор на клиент