.

.

Bestwill Преносни Камерата Прикажување на Систем 4.3 Инчен LCD Монитор, Подводни Риболов Пронаоѓач HD 1000 TVL 8 Инфраред LED Светла за Мразот Езерото Море Брод Кајак Риболов (7HCS

Bestwill Преносни Камерата Прикажување на Систем 4.3 Инчен LCD Монитор, Подводни Риболов Пронаоѓач HD 1000 TVL

DEN 2159.76
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Професионална Риболов Пронаоѓач】Ние специјално развиени за оваа риба пронаоѓач за риболов ентузијасти.IP68 Водоотпорен леќа и 4,3 инчен LCD дисплеј претставува визуелен систем-подводни риболов камера, така што јасно може да се види на риба гризе мамка.На 4500 m Ah литиум батерија може да се користи за 4-5 часа на едно полнење, што ќе ви овозможи целосно да уживаат во забавата на риболов. 【 8 Далеку Инфрацрвена LED Светла】Прилагодливи 8 далеку Инфрацрвена LED Светла,1000 TVL Пиксели Леќа,и 130° поглед агол Светла опремени на подводниот риба пронаоѓач на камерата за исчистите екранот во услови на слаба светлина.Донесувањето сте реални и деликатна подводниот свет, дури и во темни вода.Интензитетот на инфраред Led диодите може да се прилагоди од страна на "+" и "- "копчињата на екранот. 【Трајни Кабел Жица】кабел жица на видео риболов камера со должина на 65.6 СТАПКИ е многу погодно за вас да се види јасно во длабока вода, кој исто така е водоотпорен, ладно отпорни и анти-притискање да работат добро, а ти не ќе се грижи за корозија.Максимална 44lb имајќи тензија на преносни риболов камерата е сигурен за фаќање на големи риби. 【Мулти-Функција Lcd Монитор】Ова подводни риболов камерата има три функции, камера, видео и датотека на пребарување.Можете и да вклучите функции од страна на menu копчето на TFT колор монитор.Покрај тоа, LCD рибите се следи, исто така, има ниско ниво на батеријата алармот, висока верност видео излез функции, режимот на штедење на енергија. 【Нашата Посветеност】Нашите производи имаат FCC, CE, Ro HS сертификација.Ако имате било какви прашања во текот на употребата на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Боја : 7 HCS-4.3 Инчен-20М-Инфраред Светла.

R

Избор на клиент