.

.

x10 Двојно Prong Грб Куки Ѕид Монтирани со 20 Завртки, Тешки Двојна Крпа Кука за Бања Облека Куки Ретро Комунални Куки за Шамија, Торба, за Скролување, Капа, Куп, Капа (Црна

x10 Двојно Prong Грб Куки Ѕид Монтирани со 20 Завртки, Тешки Двојна Крпа Кука за Бања Облека Куки Ретро Комунални

DEN 282.96
Залиха

????Овие двојно prong грб куки обезбеди изобилство на простор за бесење предмети и да ги организираат.Совршен за организирање на било entryway или foyer и може да се одржи различни додатоци - облека, крпа, врски, чадори, purses, leashes, шалови, капи, клуч, купот и повеќе. ????Облека кука направени од цврст rustproof цинк легура со висок квалитет материјал за стил и цврстина; не е лесно да се произведе гребнатини, долг работен век; на шрафовите се изработени од железо, нема рѓа, тоа лесно може да се одржи до 35 кг на телесната тежина, силна носивоста. ????Лесно да се инсталира на цврст ѕид или студ.Секој ѕид кука е засилен со 2 навртки, ќе може да се качи овие двојна prong куки директно на ѕид, плакар или од врата на врата.Ве молиме проверете на сликата за да бидете сигурни кој површини може да бидат монтирани, што се НЕ. ????Ретро кука е дизајниран стил со 2 дупки,многу е лесно да се инсталира, на работ е толку мазни што нема да го оштети вашата облека или на било кој објект што висат на. ????Често, во бањата, треба само teeny малку повеќе простор - простор да се скривам крпа или облека додека сте туш или да се откажам тоа да се исуши откако сте добиле себе облечени.Овој класичен двојно-prong облека кука нуди токму тоа : две нежно криви куки само доволно длабоко за крпа или облека, на едноставен и привлечен дизајн кој ќе работи со вашиот постоечки хардвер и тела без да се прави премногу на изјава на своето.

R

Избор на клиент