.

.

HUALUDA Пилешко Складирање Кошница со Капак Ковано Железо Декорација Јајце Складирање Кутија Преносни Кујна Преносни Форма (Боја : Розова)

HUALUDA Пилешко Складирање Кошница со Капак Ковано Железо Декорација Јајце Складирање Кутија Преносни Кујна Преносни

DEN 2359.20
Залиха

Јајце Складирање : совршен додаток на farmhouse стил декорација, може да се користи за чување на јајца. Фарма Стил : Земја фарма стил, со бела боени и бела керамички пилешко капак. Забава и Практична настава : Една симпатична кога perches на жица кошница, забава и практичен начин за чување на свежи јајца. Прекрасна Декорација : прекрасно кујната или дневната соба декорација. Исклучителен Подарок : Исклучителен подарок за било прилики.Можете дури и продавница за зеленчук и овошје во кошница.Спецификација : Име : Железо Јајце Складирање Basket Material : metal Size : за 22.5*20cm/8.8*7.8 in Color : како shown Style : како shown Weight : за 1000kg Features : не се лизга на дното, двојно се справи, лесно да се take Packing Листа : 1 x Јајце Кутија.

R

Избор на клиент