.

.

TECHTONGDA Лабораторија Центрифуга Машина 4000rpm Клупа-топ Дигитални Центрифуга Капацитет 8x10ml

TECHTONGDA Лабораторија Центрифуга Машина 4000rpm Клупа-топ Дигитални Центрифуга Капацитет 8x10ml

DEN 1871.76
Залиха

Капацитетот на оваа центрифуга е 8x10ml.Ве молиме имајте во предвид дека капацитетот на роторот цевка не може да се 20ml.Капацитетот на роторот цевката не смее да надмине 80% од центрифугалните цевка капацитет.Алуминиум легура роторот, висока брзина на лого, непречено функционирање, без одржување се потребни.Интелигентна контрола дизајн, моторот ќе престане автоматски кога поклопецот е отворен, за да се осигура безбедноста.Со дигитален екран, брзина и време се јасно на прв поглед, и читање е јасно.Нозете се опремени со suckers, што ја прави машина работи повеќе stably.

R

Избор на клиент