.

.

Денот на вљубените Нокти Налепници Љубов Срцето Помине Decals 3D самолепливи Валентин Помине Уметност Шарени Украси Љубов Срцето Бакнеж Црвени Усни Дизајн Помине Уме?

Денот на вљубените Нокти Налепници Љубов Срцето Помине Decals 3D самолепливи Валентин Помине Уметност Шарени Украси

DEN 287.76
Залиха

????Пакетот Вклучува : 8 Листови графити срцето серија 3 D самолепливи нокти налепници. ????Љубов Дизајн : Вљубените вклучуваат дизајни црвено срце, ангел, црвени усни, клуч, cardioid заклучување, плик полн со љубов, Љубов стрела, сладолед, подарок торба, ѕвезда, балон, мечка и повеќе денот на Вљубените ликови. ????Совршен Подарок : Нашите нокти налепници се убаво спакуван и дизајни, кои се многу погодни за вашите пријателки, девојки, или мајки. ????Лесен За Користење : Нашата Графити усни Нокти Налепници серија доаѓаат со лепило поддршка, која може да биде прикачена на природни нокти или лажни нокти по пилинг off. ????Материјал Безбедноста : производот е направен од не-токсични еколошки бои, кои нема да го оштети вашиот ноктите или кожата. ????Опис Валентин Помине Уметност Лепенки 3 D самолепливи Помине Уметност Decals. ????Спецификација Предмет Тип : Валентин Помине Уметност Налепници за на доградба на Акрилни Нокти Материјал : Хартија Големина : За 3.14 x 3.93 инчен Модел : Како на сликата покажува Пакет Содржина : 8 Листови Помине Уметност Налепници за Жените и Девојчињата ????Како да го користите : 1.Чистење на вашите нокти . 2.Примена на база на масло грб и нека се исуши. 3.Се применуваат лак и нека се исуши. 4.Отсечени се Стави налепница на твоите нокти. 5.Обложени со транспарентен лак,и нека го сув. ????Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме овозможи мало отстапување во мерењето на големината. 2. Ве молам, разберете дека бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата, поради различни компјутерски екранот.

R

Избор на клиент