.

.

SPEEDLINK USB-C 9 Нога Полнење Кабел Компатибилен со Сите USB-C Телефони/Nintendo Вклучите/Oculus Потрагата

SPEEDLINK USB-C 9 Нога Полнење Кабел Компатибилен со Сите USB-C Телефони/Nintendo Вклучите/Oculus Потрагата

DEN 239.76
Залиха

Полнење преку Usb кабел за Nintendo Switch конзола.Полните вашата Nintendo Префрлат преку докинг станица.Полнење и игра во исто време.Usb-c конектор, кој е компатибилен со други уреди кои треба USB-В. должина на Кабел : 3 M.Потокот игра и Полнење USB-C кабел за Nintendo Switch конзола ви овозможува да ја полните и да игра во исто време.Со својата дарежлива 3 M кабел, вие сте слободни да седат каде сакате и да продолжи игри – дури и ако вашата батерија работи на ниско ниво.

R

Избор на клиент