.

.

Shineweb Преносни Отворено Патување Dustproof Четка за заби Заштитник Случај Покрие Складирање Кутија Четка за заби Случај Пластични Пренослив Држач, Четка за заби за Пату

Shineweb Преносни Отворено Патување Dustproof Четка за заби Заштитник Случај Покрие Складирање Кутија Четка за

DEN 1605.60
Залиха

Radian дизајн, повеќе убава и удобно.Со стој на пропустливи, може да исчезне вода и да се направи внатрешен простор чисти.Преносни и погодни за носење, особено погоден за појдовни и патување.Материјал : ABS Карактеристики : Пренослив, Прашина-доказ, Складирање Сад, Столб на Пропустливи, Лесно да се Носат.Должина : 19.3 cm/7.6" (Прибл.) Ширина : 3cm/1.18" (Прибл.) Дебелина : 2.1 cm/0.83" (Прибл.).Боја : Зелена.

R

Избор на клиент