.

.

SPNEC Око за Заштита на Децата Led Батерија Ноќни Читање на Биро во Спална соба Дневна Соба Табела Светилка (Боја : C)

SPNEC Око за Заштита на Децата Led Батерија Ноќни Читање на Биро во Спална соба Дневна Соба Табела Светилка (Боја

DEN 2972.88
Залиха

Обезбедување на идеален нивоа на светлина за работа, учење, читање и релаксирачки.Без разлика дали се користи и како канцеларија светлина или ноќни осветлување, оваа трајни и продолжителен светилка комбинира класичен архитект дизајн со цврста градба.Одлично за статистика, студио соба, универзитет dorm соби settings,Совршен за ноќни читање.Но, исто така, дизајн на ламба база прави голема ноќ атмосфера светлина.Идеален подарок за вашите деца дека им помага да заспие слатко.Лесен допир контрола, само малку допир со вашиот прст, тоа ви носи suave светлина.Погоден за ученичкиот дом, канцеларија, спална соба, дневна соба, детска соба, итн.Напојување режим : приклучок за напојување。Боја : црвена, сина, зелена。Префрлување во режим : притиснете копчето。Сенка материјал : пластични。Напон : 110-240 V。Стил : модерна едноставност。Извор на светлина : LED。Применливи простор : дневна соба, студија, спална соба.Дали светилка има светлосен извор : со еден извор на светлина.Моќност : 5 W и под。Оваа ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

R

Избор на клиент