.

.

TJIRIS 100 Компјутери Стоматолошки Пластични Заб Кутија со Пена Внесува Забни Коронки & Мост Протеза Кутија за Стоматолошка Лабораторија/Стоматолошка Клиника

TJIRIS 100 Компјутери Стоматолошки Пластични Заб Кутија со Пена Внесува Забни Коронки & Мост Протеза Кутија за

DEN 719.76
Залиха

Материјал : Пластични Големина : 1", 2" Боја : Сина.Пластични, издржлив и не ќе попуштат или да се прекине.Мала пластична кутија совршен за забни коронки и поголем пластична кутија мост.лесен, лесен, esay да се носат.Рачно изработени стоматолошки пластични заб кутија се применува за стоматолошка лабораторија/забна клиника.Големина На : 1 Инчен | Боја : Сина.

R

Избор на клиент