.

.

ЕКО Жените Biom 2.0 Ниска Текстилни Крстот Тренер

ЕКО Жените Biom 2.0 Ниска Текстилни Крстот Тренер

DEN 2509.20
Залиха

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Мека и лесна ЕКО PHORENE midsole е наменета за сите-ден удобност и енергија да се вратат со секој чекор.На BIOM 2.0 и е дизајниран за користење на FLUIDFORM Технологија за да обезбеди целосна поддршка од страна на држи вашиот midfoot во место преку СТП страна-рамка, и вашето стапало преку уникатен заврши околу, дизајн на единствена.На уникатно ткаеше гумени outsole создава целосна контакт со теренот, што резултира со одлични зафат и стабилност.Направена од мешавина на премиум текстил и полно зрно кожа акценти направени со Dri Tan Технологија, со што се намалува количината на вода и хемикалии кои се користат во тен процес.Отстранлив Ortho Lite меморија-пена пломба единствена за дополнителна удобност и практични breathability.Додека претходните верзии беа оригинално дизајнирани и конструирани за triathletes, новиот ЕКО BIOM 2.0 нуди истата, сигурен технологија, но може да се пофали еден inarguably ажурирани, кул изгледаат и се чувствуваат.На карактеристична, асиметрични midsole дава целосна поддршка за вашиот пета и во средината на нога, додека одржување на целосна флексибилност.Оваа верзија била во тек со дише, sock-како изградба и пошироко алкохол, па овие се ултра-елегантни патики, најверојатно, ќе биде на нозе за сезони за да се дојде.

R

Избор на клиент