.

.

Warmfits Помине Уметност Срцето Сјајот 24 Бои Holographic Sparky Мешани Срцето & Шупливи Срце Облик Ноктите Sequins 4mm 3мм 2mm Различни Големина за на доградба на Акрилни Нокти Декорац

Warmfits Помине Уметност Срцето Сјајот 24 Бои Holographic Sparky Мешани Срцето & Шупливи Срце Облик Ноктите Sequins

DEN 239.76
Залиха

✅ Широко Usages : Убава срце и шупливи срцето помине sequins совршен за примена на UV гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, ноктите совети, гел лак, гел или акрил помине во прав ,итн.Погоден за лична и ноктите салон.Вие исто така може да се примени под твоите очи, во твоето лице и дел на телото, како тело сјајот за да ви даде повеќе сјајна ефекти.Може да служи како декорација во телефонот случаи, книги, паричник, чевли, накит одлуки,епоксидни, смола ,честитки, огледала, DIY занаети, итн. ✅ Високо квалитетен Материјал : Warmfits Срцето Блеска се направени со висок интензитет пигмент и holographic сјај - изложба различни светол ефект од различни агли.Utrathin Сјајот се безбедни да се носат на кожата.Обезбедување на квалитет и нашиот производ е рециклираат и многу заштитата на животната средина , нема загадување,нема повредени. ✅ Holographic Ефект : Sparky срце облик во 24 различни бои.Бела; Holo сребро; Holo розова; Holo топла розова; Holo зелена; Holo злато; Holo сина; Holo светло виолетова; Holo темно виолетова,Holo Црна, Holo Тифани, Holo Трева Зелена, Бонбони со зелена боја, Candy Бела, Бонбони Тифани, Бонбони виолетова, Бонбони розова, Бонбони сини, црвени Бонбони, Виножито whtie итн.Секоја боја на сјајот е спакувана во кутија поединечно.Широко боја сорти, што може да создаде низа на блескави ноктите дизајни. ✅ Лесен за Користење : Лесно да се применуваат, дури и ако не сте толку познат со помине уметност дизајн може да се применува тоа лесно следење на настава врз основа на decription.Може да се користи со коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат остане подолго на лице ,тело и коса, лесно да се отстрани со вода.Ви овозможува да донесе салон дом со професионално одделение помине заштита и подобрување на производите.Уживајте во вашата имагинација, може да ги красат што ви се допаѓа!Совршен за Денот на Вљубените, Партија, Концерт и слично. ✅ Доаѓаат со 24 тегли во 2 случаи, 24 различни бои, а Секоја боја доаѓа спакувана во тегла со добра запечатување да се заштити од одлевање надвор.Одликувајќи се меша различна големина - Шупливи Срцето големина 4mm; Срце облик на големината 3мм; Срце облик на големината 2mm; Мешани бои и големината на сјајот заедно изработка на можностите за убавина се бескрајни, што ќе биде око-catcher во секој occations. 60-ден парите назад гаранција е обезбедена безусловно.Моделот Име : A. Шема

R

Избор на клиент