.

.

Willstar 120Pcs 5 Инчен 8 Дупка Пескарење Дискови, Кука и Јамка Sandpaper Влажно и Суво Силициум Карбид Собираат Пескарење Влошки - 240/320/400/600/800/1000/1500/2000/3000 Ронки Избрани Сандер Sandp

Willstar 120Pcs 5 Инчен 8 Дупка Пескарење Дискови, Кука и Јамка Sandpaper Влажно и Суво Силициум Карбид Собираат

DEN 671.76
Залиха

【9 Видови на 5 Инчен Пескарење Дискови】- 15 парчиња од секој вид : 240/320/400/600/800/1000, 10 парчиња од секој вид : 1500/2000/3000, 9 одделение кука и јамка sandpaper видови од грубата да казна, вкупниот 120pcs, може да ги исполни речиси сите на вашите општи полирање барања. 【Премиум Материјалот】 - Висок квалитет полирање sandpaper ниска ронки на висока ронки пескарење дискови 5 инчен 8 дупка направена со остар силициум карбид абразивни на водоотпорен латекс поставата подлога од хартија, силна смола сврзување, солза-отпорни, обезбедување на максимална долговечност кука-прстен подлога, лесно да се инсталира и расклопување; Подобрување на продуктивноста и намалување на материјална потрошувачка. - Силициум карбид sandpaper може да се користи за двете суви и влажни пескарење.Влажно и суво sandpaper широко се користи во дрво, метал и обоени метали, гума, кожа, смоли, пластични, камен, стакло, боја соголување и отстранување, боја, телото додатен, буквар, бакарни легури, итн.Пескарење Хартија Пакет Вклучува : . 15 компјутери 240 ронки sandpaper. 15 компјутери 320 ронки sandpaper. 15 компјутери 400 ронки sandpaper. 15 компјутери 600 ронки sandpaper. 15 компјутери 800 ронки sandpaper. 15 компјутери 1000 ронки sandpaper. 10 компјутери 1500 ронки sandpaper. 10 компјутери 2000 ронки sandpaper. 10 компјутери 3000 ронки sandpaper.

R

Избор на клиент