.

.

Eoslift M20S Тип на 304 Нерѓосувачки Челик Палета Џек, 4,400 lb.

Eoslift M20S Тип на 304 Нерѓосувачки Челик Палета Џек, 4,400 lb.

DEN 671.76
Залиха

Дизајниран за голема мера корозивни средина.Погоден за храна и медицинска нега објекти.Обично се опремени со најлон тркала.Сите единици се во согласност со en ISO3691-5 : 2009. Машински материјал е од нерѓосувачки челик, вклучувајќи го и пумпа, клипот род, вентил, лого, и pin.Вилушка ширина 6.3", намали висината 2.9", подигната на висина 7.5".

R

Избор на клиент