.

.

64 Контролер Ретро Конзола Игри Винил Decal (Црна)

64 Контролер Ретро Конзола Игри Винил Decal (Црна)

DEN 214.80
Залиха

Приближната мерења : 4.9 x 4.5 Инчи.Вашиот избор на боја!.Види производ слики за дигитален преглед на decal. (Да не скала).Овој Игри Винил decal може да се примени за автомобили, камиони, лаптопи, компјутери, таблети, телефони, конзоли за игри, чамци, како и практично било други мазни и чисти површината.Направени од Calendared винил со Отворено животниот век на до 5 години.Гланц за Затворен & Отворено Употреба со Трајни Лепило. 64 Контролер Ретро Конзола Игри Винил Decal Приближното мерења : 4.9 x 4.5 Инчи Популарна со навивачите на Игри, n, 64, контролер, ретро игри, гејмер, игра соба, аркада, човек пештера, ретро, vaporwave, естетски, гроздобер,.

R

Избор на клиент