.

.

YITAHOME Накит Кабинет Armoire Ѕид Монтирани Lockable со Огледало Простор за Заштеда на енергија Накит Складирање Организатор Прилог Кармин Четка Прегради, Бела

YITAHOME Накит Кабинет Armoire Ѕид Монтирани Lockable со Огледало Простор за Заштеда на енергија Накит Складирање

DEN 1436.88
Залиха

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - Има повеќе во помалку простор со овој накит armoire. 2 Прилагодливи височини достапни кога монтирање на ѕид за да ја зачувате вашата подот и да ја задржите вашата соба уредни.ЕКСТРА ГОЛЕМ простор за ЧУВАЊЕ-накит организатор ви држи подалеку од испреплетени или изгубени накит.Накит кабинет карактеристики 72 earring носители, 12 ѓердан куки, 1 сомот торба, 39 прстен слотови, 1-слој шминка четка преграда, 1-слој кармин преграда, 1 складирање полица. 2-ВО-1 ДИЗАЈН - Специјално дизајниран огледало со накит складирање со целосна должина огледало не само да им помогне подобро да ги зачувате вашите вредности, но исто така помагаат да го носат накит или проверете шминка пред да замине надвор или да учествуваат во активности.Вкупната големина : 26"L x 14.5"W x 3.9"H. БЕЗБЕДНА КОПЧЕ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ Можете да го резервирате приватниот простор за складирање за накит, заклучување и заштита на безбедност со 2 копчиња.Во исто време, постои високо-одделение сомот поставата внатре за да се спречи накит од гребнатини.ПОДАРОК ЗА ЖЕНИТЕ - Ова ѕид накит организатор е атрактивна подарок за вашите семејства или пријатели од вашата листа.Кабинетот ѕид огледало е продавница за накит, кои треба да му припаѓаат на секоја жена.Во прилог на своите функции и изглед, тоа е исто така лесно да се чисти и одржува.Обесени на ѕидот, секогаш кога ќе сакате да го најдете, тој секогаш ќе биде таму.Интегрирање на armoire со вашето домаќинство декорација лесно. ✔Чиста & Природата Дизајнер.На frameless дизајн го прават тоа повеќе заедничко со вашиот дом со стил. ✔Слободни Вашиот Безброј Чување На Кутии.Се уште го најдете вашиот обетки, нараквици или производи за нега на кожата во различни форми на кутии?Зошто да не се обидеме оваа огледало кои прават сите во 1?.

R

Избор на клиент