.

.

Gale Hayman Вкусни Памук Бонбони Жените Подарок Сет (Eau De Parfum Спреј, Лосион за Тело, Бања и Туш Гел)

Gale Hayman Вкусни Памук Бонбони Жените Подарок Сет (Eau De Parfum Спреј, Лосион за Тело, Бања и Туш Гел)

DEN 815.76
Залиха

3 Компјутер Подарок Сет 3.3 оз EDT Спреј, 3.3 оз Лосион за Тело, 3.3 оз Бања & Туш Гел.Лансиран во 2007 година од страна на дизајн houe на Gale Hayman.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Лансиран во 2007 година од страна на дизајн houe на Gale Hayman.Таа располага со мешавина од портокал, бергамот, clementine, памук бонбони, лили на долината, сл лисја, кафеав шеќер, јагода, слива, тасев биле, ванила, карамела, cedarwood, и мошус.

R

Избор на клиент