.

.

Itzy Ritzy Силикони Бебе Teether – BPA-Free Младата Teether со Лесен-за-Држете Дизајн и Текстура Задната Страна да Масажа и Смирување Болка, Отечени Непца, Кактус

Itzy Ritzy Силикони Бебе Teether – BPA-Free Младата Teether со Лесен-за-Држете Дизајн и Текстура Задната Страна

DEN 179.76
Залиха

Itzy Ritzy силикони teethers се совршен teething играчка да им помогне на смири болно, отечени непца.На задната страна на секоја teether е текстура да им помогне на бебето да откриваат и истражуваат нови сетила, а исто така масажа новите заби.Отворена форма на teethers прави лесен за бебиња да се одржи.Нашите teethers се изработени од не-токсични храна одделение силиконски и тие се BPA-free, ПВЦ-бесплатно, phthalate-бесплатно, олово-слободни и кадмиум-слободни.Teethers се топ-управување со машина за миење садови безбедно и може да се handwashed со благ сапун.Овие симпатична бебе teethers направи одличен подарок toppers за вашето бебе туш или полот откриваат партија.Достапни во fox, еднорог, фламинго, млеко, кактус, ананас, cupcake и сладолед форми.

R

Избор на клиент