.

.

400PCS Екстра Долг C Крива Помине Совети и Лепак, 2 Пакети Природно и Јасно Акрилик Помине Совети за на доградба на Акрилни Нокти попрофесионално, 10 Големини Вештачки XXL

400PCS Екстра Долг C Крива Помине Совети и Лепак, 2 Пакети Природно и Јасно Акрилик Помине Совети за на доградба

DEN 359.76
Залиха

Високо Квалитетна ABS Материјал-Половина поклопец в крива ноктите се направени со еколошки висок квалитет АБС материјал, кој е дебели и цврсти доволно да трае околу 2-3 недели.Што повеќе.тоа не е отровен, без мирис, не штети на ноктите, обезбедување на безбедно и удобно помине прави искуство.Лесно да се Најде Соодветна Големина-10 различни големини со 40 ноктите на секоја големина се пре-нумерирани 1-10 поединечно на која што можете да изберете соодветна големина на пригоден начин.И Секоја големина е одвоена пакување од мала мрежа, што е погодно за вас да се направи разлика кога ќе го користите.Исто така, нема да хаос до тоа.Едноставна Операција-Лажни на доградба на акрилни нокти се лесно да се намали,боја и се примени и убаво да го држите боја без одвојување или streaking.Тоа е многу погодно за секојдневна употреба, направи вашите нокти повеќе шармантна и сјајна.Обидете се со Различни Облик Јасно помине совети имаат одредена должина и форма, може да направи многу различни видови на лажни ноктите со средување и полирање, на пример, краток ковчег балерина, долго француски ноктите, долго stiletto лажни нокти, средната должина балерина совети.Само обидете се сите tyes ви се допаѓа да се чувствуваат слободни.Повеќе намени-Ни криви помине совети се одлични за двете професионални помине специјалист и помине уметност ученик, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, одличен подарок за вашата сопруга, девојка,мајка или сестра и одлични Партии/Свадбена/Костим топката/ноќта на Вештерките/Божиќ/итн. 400 парчиња на с-криви долги нокти совети,. 10 парчиња на лепак.еден пар ножици.и 2 пескарење датотеки.Ќе добиете супер изненадување помине во собата. 400 парчиња на с-криви долги нокти совети,10 парчиња на gluea пар на scissorsand 2 пескарење датотеки.Секоја кутија има 200 парчиња, десет големини,.секоја големина е 20pcs.ноктите совет е означен со број.за лесен пристап.

R

Избор на клиент