.

.

Бања Преносни Паста за заби Четка за заби Носителот Складирање Кутија Патување Првенство Четка за заби Организатор Случај за Бизнис Патување

Бања Преносни Паста за заби Четка за заби Носителот Складирање Кутија Патување Првенство Четка за заби Организатор

DEN 182.40
Залиха

Направени од храна одделение PP материјални, не-токсични, без мирис, се безбедни за употреба.Капакот на кутијата може да се користи како гаргара првенство.Компактен и лесен, преносни и лесно да се носат,.Совршен за патување, бизнис патување, пешачење, кампување, итн.Тоа може да ви помогне да заштедите на простор и да ви понуди големо искуство кога патувате или чистење на вашиот дом.Опис : се Направени од храна одделение PP материјални, не-токсични, без мирис, се безбедни за употреба.Капакот на кутијата може да се користи како гаргара првенство.Компактен и лесен, преносни и лесно да се носат, Совршен за патување, бизнис патување, пешачење, кампување, итн.Тоа може да ви помогне да заштедите на простор и да ви понуди големо искуство кога патувате или чистење на вашиот дом.Спецификација : Точка име : паста за заби Четка за заби случај Боја : Сина, бела, кајсија Материјал : ПП Големина : 20.8*6.8 CM Количина : 1pc answer : ___________________________ Note : - Само еден случај вклучени, четка за заби и паста за заби Не се Вклучени. - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Поради различни осветлување ефект и го следи поставување, реалните предмети боја може да не е точно ги рефлектираат боја на слики.

R

Избор на клиент