.

.

DYNWAVE Дете Книга Интерактивно Образование Мека Крпа Книга Бебе Дете Доенчиња Играчка - 8Pcs

DYNWAVE Дете Книга Интерактивно Образование Мека Крпа Книга Бебе Дете Доенчиња Играчка - 8Pcs

DEN 335.76
Залиха

Дозволете бебето да прочитате процесот и да уживате во забавата.Отворете да се истражуваат љубопитност.Погоден за 3 месечно -3 години бебе деца.Заштити бебето најдобар партнер.Удобно ткаенина, мека, не се плаши од солза, не се плаши од јадење, лесно да се чисти, се свитка.Еколошки, носот дишење; за да се избегне мирисот на производи од пластични маси; не е лесно да се прашина, далеку од летање хаос Јанг.Оваа мека книга е совршен спиење приказна за малите.Боја : 8 Pcs.

R

Избор на клиент