.

.

JUJIEXUN2021 Солидна Боја Улица Спортски Две Парче Одговараат на Жените Долг Ракав Тенок Одговара Мека Памучна Тренингот Pullover Sweatshirt

JUJIEXUN2021 Солидна Боја Улица Спортски Две Парче Одговараат на Жените Долг Ракав Тенок Одговара Мека Памучна

DEN 290.64
Залиха

Погоден за секојдневна разонода/travel/shopping/home/училиште/празник/street/партија/отворено/клуб носат. ????на врвот божиќ пижами за семејството таверна костим жените келнерка костим атлетик половина zip sweatshirt жените копчето до кошула. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ????гроздобер женска crewneck суичери атлетик boxy tees лесни качулка жените pullover kawaii патент џебови fuzzy џемпер секси искачување на врвот половина копчето до кошули за жените steampunk мода жените лолита облека kawaii викторија блуза.Кожата-friendly ткаенини, ќе ви обезбеди со пријатен носи искуство.????【Материјал】Направен од високо-квалитет на памук и полиестер. ????Добредојдовте На Нашиот Продавница????Имаме повеќе блузи, долна облека и панталони за да изберете од, и ние сме посветени да ги споделите со секој клиент има високо-квалитетни и евтини облека!☃️Детали За Производот☃️⛄Сезона : Пролет/Есен/Зима????Повод : Случајни/Дневно????Перење метод : Рака мие со ладна вода, Висат или Суви????Она што ќе добиете : долг ракав врвот⛄⛄Мора да се Има За Дами " Гардероба Блузи!????Високо-квалитетни материјали : полиестер + памук. ????викторија v деколте, блузи tshirt џемпери џеб tee вратоврска пред копчето до солидна тренингот блузи тесна блуза spider webs ноќта на вештерките украси черепот се зголеми качулка страшно ноќта на вештерките носии панк рок лолита облека kawaii викторија качулка вратот туника. Поради разликата во монитор резолуција, може да биде малку боја разлики, ви благодарам многу!✔️2. ☃️【ГОЛЕМИНА ОПИС】ве Молиме погледнете го големина детали на лево (не големината на табелата) пред ставање на ред.Ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигураме дека нашите производи се чувствуваат поудобно, подобар квалитет и повеќе издржливи.❣️❣️❣️Совети : ✔️1.????Q2 : Што е навременоста на логистика?А2 : логистика ние соработуваме со обично се доставени во рок од 12-15 работни дена.Тоа не е големината на табелата.????Удобно и добро се поклопува : Таа е погодна за појавување на шорцеви, leggings, фармерки, јога панталони, секојдневен панталони, спортски чевли, чизми, јакни, cardigans или палта, итн.Ако тоа надминува очекува датумот на породување, можете да не контактирате во било кое време да се реши тоа.Препорачливо е да се купи еден големина поголема или се однесуваат на големината на табелата за детали.????Погодна за многу прилики : Погоден за секојдневна, патување, дома, одмор, шопинг, на улица, партија, на отворено, на плажа, во клубот се носат.

R

Избор на клиент