.

.

Vbest живот Надуени Wobble Мека Перница Јога Стабилност, Рамнотежа Диск за Јога Вежби Физичка Терапија на Сензорна Обука(Без Inflator Пумпа)

Vbest живот Надуени Wobble Мека Перница Јога Стабилност, Рамнотежа Диск за Јога Вежби Физичка Терапија на Сензорна

DEN 928.56
Залиха

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Надуени стабилност wobble перница е направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, фирма, трајни и долг животен век.ПРОМОВИРА CORE СТАБИЛНОСТ : Биланс на диск промовира core стабилност, ги зајакнува тонус на мускулите, ја подобрува рамнотежата и држење на телото.ДВОСТРАНО ДИЗАЈН : со иновативни двострано дизајн, за да ви овозможи со различни сила.УБЛАЖУВАЊЕ на БОЛКА во ГРБОТ И ВРАТОТ : На ергономски дизајн на Wobble Перница обезбедува во долниот дел на грбот од седи во вашата канцеларија стол или клупа стол за долго време.Место на wobble перница помеѓу вас и вашата канцеларија стол за долниот дел на грбот и lumbar поддршка, или седат на врвот на стол перница за подобрување на држењето на телото и флексибилен распоред на седење.АНТИ-ЕКСПЛОЗИЈА : Ова мека подлога може да им помогне на Trainning рамнотежа и флексибилност, исто така погоден за обновување на глуждот.Парична казна дебелина, супер силни беа и анти-експлозија, за да се осигура безбедноста.Спецификација : Предмет Тип : Јога Биланс на Перница Материјал : ПВЦ Боја : Виолетова Дебелина : Прибл. 2.6 mm/0.10 инчен Големина : Прибл. 34x3cm/13.39x1.18inch Како да се Надува : најпрвин притиснете го копчето за место далеку од гумени отворање, да се зголеми притисокот на воздухот во внатрешноста на надувување отворање, на игла, потоа се внимателно вметната 3/4 од должината на иглата, ротација и перничиња се надувуваат тоа Пакет Листа : 1 x Јога Биланс на Перница answer : ___________________________ Note : Откако иглата е вметната, тоа не треба да се наметнува премногу тешко, или вметнува на крајот, лесно да се пункција на долната страна, откако punctures, тоа протекување.

R

Избор на клиент