.

.

Rshield Магла Светлина Заштита Филмот Опфаќа Компатибилен со Фолксваген Буба 2012-2017 - Мат Чад

Rshield Магла Светлина Заштита Филмот Опфаќа Компатибилен со Фолксваген Буба 2012-2017 - Мат Чад

DEN 1199.76
Залиха

Пред-намалување на Магла Светлина Заштита за полнење за вашето возило направен од дебела заштитна фолија со Rshield. 5 годишна гаранција поддржан заштита филм наменета за DIY инсталација.Чекор по чекор видео инсталација на апликацијата водич онлајн.Инсталација поддршка.Без инсталација алатки се вклучени, но се препорачува за професионална инсталација резултати.Не се тркалаат на багра или ptoection филм, ова е precut специфични за полнење за вашето возило произведени за вас во времето на вашата нарачка.Боја : Мат Чад | Големина : Магла Светлина Заштита.

R

Избор на клиент