.

.

Професионални 5PCS Галакси Ѕвезда Помине Уметност Лепак за Фолија Налепница Помине Трансфер Совети Украси Лепило Бела 8ml

Професионални 5PCS Галакси Ѕвезда Помине Уметност Лепак за Фолија Налепница Помине Трансфер Совети Украси Лепило

DEN 402.96
Залиха

Сенка : Бела.Јачина на звук : 8ml.Методи на производство 1 : рамнотежата на течноста 2 : на дното на непцата според една минута,чисти површината flcating пластика.За целиот страна на плочата во место.и потоа се мијат гел вода за чистење. 3 : Од Една страна лепилото боја рендерирање,достапни multicolor со,според две минути. 4 : Tu ѕвезда заболување донел транспарентен боја на површината по abuut 30 секунди до 1 минута не бара заднинско осветлување. 5 : И ставете Ѕвезда налепници,да го залепите со индекс на прстот нежно притиснете за да шема на површината,отстрани јасно хартија може. 6 : на анти-жолт печат слој, според три минути,миење со вода се мијат гел ноктите според toa сеопфатна место.Пакетот вклучува : 5 X Ѕвезда лепак.

R

Избор на клиент