.

.

Oiiwak Индустриски Endoscope Камера 5.5 мм Водоотпорен Мозоци Змија Камера 1080P HD Дигитален Borescope Инспекција Камера 4.3 Екран Автомобилската Водовод Канализација Ѕид на Камер

Oiiwak Индустриски Endoscope Камера 5.5 мм Водоотпорен Мозоци Змија Камера 1080P HD Дигитален Borescope Инспекција

DEN 1679.76
Залиха

21-инчен мини камера сонда со магнетна совет, од страна на огледалото, и кука го прави лесен за пристап до широк спектар на ограничени места и ги собереш предмети.3 Целосен Приказ на екранот IPS : НЕ ТРЕБА да се користи СТАН и мобилен телефон.Надградба 4. ????【IP67 Водоотпорен Borescope】Oiiwak индустриски endoscope е водоотпорен 1 метар длабоко до 60 минути.преносни рачен уред за поддршка да се заврши инспекција работат индивидуално. Анти-blur решение и да се осигурате дека ја зграпчува ултра-јасна слика; 2.Ултра широк-бенд CMOS чип технологија за инспекција на камерата станува помазна живеат 1080 P видео. Oiiwak Мулти-Заштита на безбедност на батеријата систем до Воена ниво се првите подводни вода истекување или блокада решавање на проблеми, кампување опрема, итн. Надградба боја нервира и светлината конверзија да се види висок квалитет на сликата со живописни бои; 4.Поголем пиксели капацитет да ги собере повеќе информации, да ги задржи јасно кога зголемувањето на слика на компјутерот.5 мм висока чувствителност водоотпорен леќа со јасен квалитет на сликата за различни работни средини.Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за подобра помош, професионални услуги на клиентите ви нуди пријатен шопинг искуство. Потенка дисплеј панел, подобрување на екранот ефект. 3 X зумирање поблиску ја зграпчува откривање на проблеми на самото место.3 инчен Oiiwak Endoscope, 3.3 инчен IPS Екран Endoscope】Endoscope екран ажурира за да IPS од LCD, го прави инспекција побрзо, полесно се земе слики 2. Боја нервира и светлината конверзија, да се види на висок квалитет на сликата со живописни бои, заситени и природни од секој агол; 4. · Зошто да го одберете нас? - 4 врвот предности другите не се!!.Во комбинација со построги спирала бајонет дизајн и алуминиум материјал, тоа може да се издржи во било влажна средина, лесно да се соберат.Уверение Безбедност На Батеријата : 1. ????【Она што Ќе Добиете за】4. Ултра широк агол; 3.5 M полу-цврсти кабел за Микро USB Кабел, 8 GB ТФ-Картичка, Носејќи Вреќа, Додатоци Сет (вклучува една кука, магнет, и од страна на огледало), Прирачник за Корисникот.5 мм Камера Обемот】Ултра широк-бенд CMOS чип технологија за инспекција на камерата станува помазна живеат 1080 P видео, 3 X зумирање поблиску ја зграпчува откривање на проблеми на самото место.Тоа е широко се користат за nondestructive инспекција е тешко да се постигне места, како што се автомобил поправка, индустриски механички инспекција, цевки поправи, апарати за домаќинство HVAC апаратот инспекција, подземна пештера истражување, ѕид структура инспекција, и канализација мозоци инспекција, итн.

R

Избор на клиент