.

.

Peicees Пелена Торба Ранец со Виткање Креветчето, Преносни Патување Бебе Креветчето, Пелена Вреќи за Бебе Девојка Момче со Промена Bassinet Кревет Мат Подлога, USB Полнење, ?

Peicees Пелена Торба Ранец со Виткање Креветчето, Преносни Патување Бебе Креветчето, Пелена Вреќи за Бебе Девојка

DEN 719.76
Залиха

КОЛИЧКА за ПАТУВАЊЕ КРЕВЕТЧЕТО : На 10x10 инчи пелена торба со bassinet скриени склоплива креветчето и мека бебе менување мат, ќе се обезбеди чиста и безбедна простор за спиење или менување на пелени.Со 2 стигнале загради, лесно да се инсталира и расклопување, ви донесе олеснување кога ќе патуваат.На количка за бебе кревет со сенка платно(МОНТАЖНИ) може да се заштити вашето бебе очите од сонцето и му ја даде удобно спиење време.На конвертибилен пелена кеси со шетач ремени ви овозможува да висат на шетач.ПРАКТИЧНА ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТА : Со полнење преку USB порт дизајн, тоа е лесно за вас да го полните телефонот кога ќе патуваат.Вие мора да поврзете надворешен USB порт, со мобилен телефон го кабелот за полнење.Унисекс пелена торба за бебе девојка момче е погоден за патување, посети, излети, шопинг, плажи, аеродроми и сл.ВИСОК КАПАЦИТЕТ И МУЛТИ-ЏЕБ ДИЗАЈН : На пелена торба ранец со менување на мат големина 12.59x7.87x16.14 инчи со 16 независни џебови во пресрет на сите барања на мама, посебно на шише, облека, крпи, играчки, лаптоп,i Pad, долна облека, и пелена далеку. 3 изолирани џебови со алуминиумска фолија материјал во предниот дел на nappy ранец може да се задржи шише топло подолго време.Постојат две џебови на страната за ставање брише и шишиња со вода, која може да се земе надвор и ги избриша во секое време.ВОДООТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина материјал (надвор од Оксфорд ткаенина, обрабени со полиестер), тоа е силна, водоотпорен, трајни, абразија-отпорни, деформација-отпорни, и солза-отпорни.На проширува рамо ремени, засилен рачки, шиење, и надеж, дише пена назад и мазен и здрав zip направи вашето патување лесно и стрес-слободен.ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК ЗА БЕБЕТО : Без разлика каде и да сте, кога вашето бебе сака да спие или промена пелени, на Peicees бебе-торба е добар избор за патување.Се користи како мама ранец, преносни креветчето, nappy tote торба, свитлива bassinet, nappy кеси, медицинска сестра торба, новородените безделник, патување креветчето, отворено bassinet.Унисекс пелена кеси се направи тоа право за момче или девојка.Дека е бебе туш подарок за новороденче мајки, родители, бремени.

R

Избор на клиент