.

.

BAISITEJIA Маче Интерактивна Играчки, Пет Мачки Pompom Бел Лак Закачка Интерактивни Стап за Риболов Прачка Игра Стапче Играчка

BAISITEJIA Маче Интерактивна Играчки, Пет Мачки Pompom Бел Лак Закачка Интерактивни Стап за Риболов Прачка Игра

DEN 842.40
Залиха

На карбонски влакна направени род не е лесно да се добие деформација и да се прекине, издржливи во употреба.Премиум материјал, nontoxic и безбедно, исто така, може да сноси залак и нула од мачки шепа.Кој лак и pompom оркестарот, смешни и атрактивни доволно за мачки за да се игра.На бел ќе го направи звукот може да ги привлече мачки внимание да се игра играчка, заштита на вашиот мебел од оштетување.Не се лизга справи ќе не боли раце, и може да се промовира односот помеѓу вас и вашето домашно милениче.Боја : Розова.

R

Избор на клиент