.

.

Nightcore Комерцијални Четка Кофа, Сите-во-едно Тандем Кат Чистење Wavebrake, од Страна Притиснете Чистење Wringer Преносни Количка На Тркала, Идеално за Домаќинствата, Комерци

Nightcore Комерцијални Четка Кофа, Сите-во-едно Тандем Кат Чистење Wavebrake, од Страна Притиснете Чистење Wringer

DEN 840.00
Залиха

Премиум Материјалот : На четка кофа е направен од PP кој е кој силен ритам, , висока температура отпорни на животната средина материјал.Тркалата се викаа TPR кој е против пролизгување и носат-отпор, тоа не е нула земјата и лесно да се контролира.Заштеда на Време и Труд : 3" не-означување гума вртливата тркала против пролизгување и висока еластичност, го прави најтешките работни места полесно со минимизирање на напор на транспорт на големи количини на течност во однос на секој кат.На рокер е опремена со сина ракав за да се спречи лизгање.Стабилна Структура : Четка-рачка clip-за носителот држи четка исправено во кофа да бидете сигурни дека на четка не цедило.Структурата на четка кофа е стабилна, така, тоа не истури вода, кога се движат или се работи.Водата кофа има 26 четвртиот .5 gal капацитет, тоа ја намалува употребата на вода до некој степен.Интелигентен Дизајн : На лак дизајн на корпата е погодно за фрлаат вода.Wringer страна-притиснете присилува е лесен за употреба и е дизајниран да се изврши до 50, 000 wringing циклуси кои може да се користи за долго време.Чистење wringer може да cleaning од количка.Безбеден Дизајн и Погодна За Многу Прилики : Чистење wringer преносни количка употреба на светла боја, тоа е лесно видливост и додаде безбедност.Погоден за домаќинство, комерцијални ,ресторан, сала.Опис : Чисти wringing коли ви обезбеди со квалитетот искуство!Мал кофа со висока ефикасност страна притисок четка wringer може да го забрза четка време.Кој материјал што се користи е и висок квалитет и еколошки.Дршката е подолго, за да можете да зачувате повеќе труд.Нашите четка кофа може да заштедите вода поради својата мал капацитет и стабилна структура.Умен дизајн на корпата и да се справи ви овозможува да се прелива вода лесно.Ова е четка кофа, која не бара знаци на предупредување.Тоа е добар придружник за станбени и комерцијални цели.Карактеристики : Гума вртливата тркала не на штета на земјата и лесно да се движите.Дршката на четка кофа има спречи лизгава функција.На лак дизајн на корпата е погодно за фрлаат вода.Четка-рачка clip-за носителот држи четка исправено во кофа.Водата кофа има рачка за кревање лесно.Тоа може да се користи во Домаќинството, Комерцијални место.Тоа го прави многу малку бучава кога се работи.Има знаци на предупредување од себе.Спецификација : Боја : yellow Material : PP, железо, TPRCapacity : 26 четвртиот6.5 gal Нето Тежина : 10lbs Product Големина : 23"X 14" X 13"(L x W x H)Пакетот вклучува : 1 X Четка Bucket1 X Настава.

R

Избор на клиент