.

.

Двојно Крпа Кука 2 КОМПЈУТЕРИ, Агол Едноставна Нерѓосувачки Челик Туш Бања Пешкир Носителот, Бања Облека Кука, Модерен Ѕид Кука, Мат Црна

Двојно Крпа Кука 2 КОМПЈУТЕРИ, Агол Едноставна Нерѓосувачки Челик Туш Бања Пешкир Носителот, Бања Облека Кука,

DEN 599.76
Залиха

ЕФИКАСЕН & UNCLUTTERED : двоен куки даде способност да се declutter вашиот дом, држете секојдневно работи како пешкири, облека, капи, торби, loofahs за лесен пристап, се заменат оние гломазна грб багажник, повеќе организирани повеќе од еден куки.ДОВОЛНО РАСТОЈАНИЕ & БРЗО СУШЕЊЕ : две куки мерка 2-15/16" (75mm), освен, се овозможи циркулација на воздух, крпи остане чиста и сува, без зачестеноста или виткање нагоре, рабовите се deburred без ризик од пирсинг ткаенини.СОЛИДНА & СУПЕРИОРЕН ИЗРАБОТКА : квалитет, од нерѓосувачки челик, градежништвото, еко-пријателски мат црна слој на свиленкаста на допир, трајни и rustproof перформанси, без боја пилинг или исчезнува под нормална.USER-FRIENDLY ДИЗАЈН : десна аглеста куки направи виси до облека и крпи толку многу удобен, го задржи нешта во место без да се лесно да се падне во споредба со оние круг крпа на сопствениците.РАЗНОВРСНА & ПРОСТОР ОПТИМИЗАЦИЈА : соодветна големина со едноставна структура и поедноставен стил, идеален за повеќето места со различни декорација теми, L*D*H : 3-11/16" x 2-3/4" x 1-1/4".Ве молиме оставете малку димензионални отстапување се должи на рачно мерење.Може да биде малку боја аберација поради различни монитори и светлина влијание.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Крај : matte black.Net Тежина : 0.27 lb. (122g).Висина на поставените Крај : 9/16" (14mm).Растојанието Помеѓу Куките : 2-15/16" (75mm).Целокупната Димензии (должина * длабочина * висина) : . 3-11/16" x 2-3/4" x 1-1/4" (94 x 70 x 32-милиметри).Инсталација Тип : ѕид-монтирани.Пакет Листата : облека кука 2 КОМПЈУТЕРИ, хардвер монтажа 2 ПАКЕТ.

R

Избор на клиент