.

.

Rubbermaid Комерцијални Производи WaveBrake 2.0 35 QT Страна-Притиснете Четка Кофа и Wringer, Црна и бела (1863896)

Rubbermaid Комерцијални Производи WaveBrake 2.0 35 QT Страна-Притиснете Четка Кофа и Wringer, Црна и бела (1863896)

DEN 3576.00
Залиха

Удобен дипломирал мерење марки на двете чисти и нечисти вода кофи им овозможи на корисникот да ги видите содржините.Валкана вода кофа одделува и се крие валкана вода од чиста вода и зачувување на квалитетот и чистење моќ на чистење решенија.Дизајниран да надминува 50.000 wringing циклуси, додека просечната wringers само се изврши околу 860 циклуси.Тивко casters се конструирани да ги намали пречките и да се тркалаат посмирен, толку работниците нема да се наруши гости и посетители.Направен во САД.Боја : Црна.

R

Избор на клиент