.

.

АМЕРИКАНСКАТА Армија Борба со Пешадија Метал Табличка Рамка Носители, 2 Дупки Тенок Универзален Автомобил Лиценца Покрие Носителот Рамки за НАС Стандард со 2 Заврт

АМЕРИКАНСКАТА Армија Борба со Пешадија Метал Табличка Рамка Носители, 2 Дупки Тенок Универзален Автомобил Лиценца

DEN 311.52
Залиха

U. S. Армијата Борба Против Пешадија - Метал Табличка Рамка На Сопствениците.Солидна Нерѓосувачки Челик Изградба, Трајни, Анти- ' Рѓа, Корозија и Стареењето.Монтажа дупки се овозможи брза и едноставна инсталација на повеќето возилото.Лиценца рамка е дизајниран да не ги блокира регистрација на ознаки во сите четири агли.Се вклопува Над Стандард САД или Канада Табличка.U.S.Армијата Борба против Пешадија Метал Табличка Рамка Носители 2 Дупки Тенок Универзален Автомобил Лиценца Покрие Носителот Рамки за НАС Стандард со 2 Завртки Caps The табличка рамка е најдобар одмор подарок за жените, сопруга, сопруг.Ако сте купиле лиценца плоча рамка и несигурни како да го инсталирате, подолу се дадени неколку совети : 1. Бидете сигурни дека ќе ги имаат сите потребни алатки за инсталација, како што дупчиња шрафцигер или приклучок клуч сет. 2. Отстрани табличка од автомобилот и да се усогласат во рамката за да бидете сигурни дека тоа се вклопува во сите дупки.Потоа, unscrew на монтажа завртки држи ознака на автомобил браник. 3. Место на ознаката и рамка на автомобил и се стави на монтажа завртки преку сите достапни завртка дупки во рамка.Ако поставени правилно, овие дупки треба да се усогласат со дупки во табличка.Завртка завртки во навој фитинзи на браник. 4. Бидете сигурни табличка рамка не ги покрива регистрација налепници на вашата ознака.Пакет : Табличка Рамка x 1screws капи x 2.

R

Избор на клиент