.

.

diamondLife 666138 66613 4-1/2 во. 24 Ронки Карбид Купот На Тркала

diamondLife 666138 66613 4-1/2 во. 24 Ронки Карбид Купот На Тркала

DEN 287.52
Залиха

Максимална брзина : 11, 000 вртежи во минута.Сува употреба. 24 дијамант ронки.Универзална 7/8" арбор големина ќе одговара на повеќето агол брусилки.Тркала дебелина : 0.116" дебела. 4 1/2" карбид првенство тркала универзална 7/8" арбор, 24 дијамант ронки воин овој сестран карбид првенство воланот е дизајниран за мелење тврди и меки дрво, боја, пластика, лак, гипс картон, гума, песочник, плута, варовник, лепак остатоци, од кожа и многу повеќе погоден за сува употреба, оваа #24 карбид ронки првенство тркала одговара на повеќето агол брусилки да ви помогне моќ преку мелење проекти.Максимална брзина : 11, 000 вртежи во минута сува употреба #24 карбид абразивни во 7/8.Арбор големина ќе одговара на повеќето агол брусилки.

R

Избор на клиент