.

.

Samzary Пет Чаши Милениче Виси Отстранлив Сад Фиксна & Анти-совет Куче Чаши за домашно Милениче Мачка Храна, Вода Хранење

Samzary Пет Чаши Милениче Виси Отстранлив Сад Фиксна & Анти-совет Куче Чаши за домашно Милениче Мачка Храна, Вода

DEN 155.76
Залиха

♥Храна-безбедно материјал, шок-отпорни, отпорно на гребење, и издржливи, машина за миење Садови Безбедно. ♥Обезбедување на вашето домашно милениче побезбеден исхрана машина за миење Садови-безбедно, На сад, лесно може да се стави во машина за миење на садови за чистење. ♥Научни дизајн и соодветна висина се направи полесно за вашето домашно милениче да се апсорбира храната и водата и да се развие здрава исхрана. ♥Не Истури Куче Сад имаат тенденција да магацинот храна до работ, повисоки тркалезна лак дизајн го прави за храна не е лесно да се претекување на раб. ♥Ергономски дизајниран и особено погоден за puppies или мачки, идеален како за пиење или хранење сад за домашни миленици.Samzary милениче резерви е најдобар избор за вашиот симпатична куче и мачка!Функција : 1. Храна-безбедно материјал, shockproof, отпорно на гребење, и издржливи, обезбедување на вашето домашно милениче со побезбедни diet2. Машина за миење садови безбедно, На сад може да биде едноставно да се стави во машина за миење на садови за чистење.3. Научни дизајн и соодветна висина се направи полесно за вашето домашно милениче да се апсорбира храната и водата и да се развие здрава исхрана.4. Кучето сад е совршен и како храната сад, како вода сад, како лекување на сад.Пакетот вклучува : 1 x куче bowl Warm совет : Драг пријател, ве молиме да се мијат твоето куче сад редовно да им даде на вашиот симпатична миленичиња здрава исхрана!Најдобра услуга на клиентите : 1.Ве молиме овозможи мало димензионални разлики поради различни рачни мерења.2.Поради различни светлина и поставки на екранот, бојата на елемент може да се разликува малку од слики.3. Ако имате било какви прашања, нашите професионални услуги на клиентите тим ќе го реши проблемот брзо и ефикасно за вас.

R

Избор на клиент