.

.

Vaskey Двојно Куче, Мачка Пет Чаши Цртан филм Печатени Шема Нерѓосувачки Челик Не се Лизга Храна за Миленичиња Вода Фидер со Симпатична Моделирање

Vaskey Двојно Куче, Мачка Пет Чаши Цртан филм Печатени Шема Нерѓосувачки Челик Не се Лизга Храна за Миленичиња

DEN 431.76
Залиха

Димензии : 30cm должина, 15см во ширина, 6cm во висина, материјал : ПП.Нашите миленичиња сад се направени од храна одделение материјали, кои се безбедни, не-токсични и невкусна, и нема да му наштетат на здравјето на домашните миленици.Лесен за чистење : Ова домашно милениче фидер сад е навистина лесно да се исчисти со вода, Во прилог, тоа е лесно да се додаде храна или вода.Постојат не се лизга душеци на дното, кои се многу стабилни, и на домашно милениче нема да биде поништена доколку тоа е непослушен.Погоден за вашето домашно милениче кучиња, мачки, puppies и мачиња, совршен за сува и груба мелење, мокра храна, грицки или вода.Димензии : 30cm должина, 15см во ширина, 6cm во висина, материјал : ПП.Нашите миленичиња сад се направени од храна одделение материјали, кои се безбедни, не-токсични и невкусна, и нема да му наштетат на здравјето на домашните миленици.Лесен за чистење : Ова домашно милениче фидер сад е навистина лесно да се исчисти со вода, Во прилог, тоа е лесно да се додаде храна или вода.Постојат не се лизга душеци на дното, кои се многу стабилни, и на домашно милениче нема да биде поништена доколку тоа е непослушен.Погоден за вашето домашно милениче кучиња, мачки, puppies и мачиња, совршен за сува и груба мелење, мокра храна, грицки или вода.

R

Избор на клиент