.

.

Da.Wa Милениче Бавна Храна Чинии Храна за Миленичиња Сад Сува Храна Сад Милениче Материјали Кучиња и Мачки Храната Сад

Da.Wa Милениче Бавна Храна Чинии Храна за Миленичиња Сад Сува Храна Сад Милениче Материјали Кучиња и Мачки Храната

DEN 155.76
Залиха

Материјал : храна одделение PP пластика.Погоден за мали и средни кучиња и сите големина на мачка.Анти-пропадна шасија дизајн, лесно да се биде тропнал завршена.Висок квалитет на обработка технологија, агол заоблени, не му наштети на домашно милениче устата.Дното дијаметар околу 20.5 cm,горе дијаметар околу 18cm,сад длабочина за 4cm, сад висина околу 5cm.Домашни миленици се како и нашите деца, треба внимателно да се грижат.Испакнати шема дизајн, забави брзината на домашно милениче хранење, така што миленици во посебен процес на јадење во текстура, така што работите се промени и да се направи игра што ќе биде интересно и да уживате во забавата на јадење.Пакет Вклучувајќи 1bowl.

R

Избор на клиент