.

.

Surgicalonline Ortho Стоматолошки Птица Клун Клешти 678-304 Ортодонтски Клешти Нерѓосувачки Челик Премиум Квалитет На Стоматолошки Материјали

Surgicalonline Ortho Стоматолошки Птица Клун Клешти 678-304 Ортодонтски Клешти Нерѓосувачки Челик Премиум Квалитет

DEN 166.80
Залиха

‣ Нерѓосувачки Челик изградба ветувања долготрајни, трајни перформанси. ‣ ЗДРАВ ЗАОСТРЕНИТЕ КЛУН ЗА ПРЕЦИЗНО ЦИКЛУСИ : хард заострените клун на овие забни клешти понуда крајна прецизност и контрола за лесно ракување. ► Surgicalonline Ortho Стоматолошки Птица Клун Клешти 678-304 ◄ Ортодонтски Клешти Нерѓосувачки Челик Премиум Квалитет на Стоматолошки Материјали ‣ Стоматолошката Птица Клун Клешти се разноврсна јамка формирање на клешти за круг жици до . ‣ На заострените клун дизајн и единствен рабовите нудат дополнителна контрола и лесно маневрирање, кои ви даваат поголема контрола за прецизна работа. ‣ На Surgical Online 678-304 Стоматолошки Птица Клун Клешти инструмент ќе не ' рѓа или навали врз вас, бидејќи на премиум квалитет отпорни на корозија челик изградба.

R

Избор на клиент