.

.

KIWIHOME Приклучете го Полначот за да се Префрлите и да се Префрлате Лајт, Преносни Полнење Стојат Ладење Станица со Вентилаторот за Ладење и Потпирач за Исклучете и Вк

KIWIHOME Приклучете го Полначот за да се Префрлите и да се Префрлате Лајт, Преносни Полнење Стојат Ладење Станица

DEN 575.76
Залиха

Брзо полнење : Овој полнач застане е компатибилен со оригиналниот AC адаптер, па само да се стави на вашиот уред во полнење на обвинителна клупа, вклучете го во полнење преку USB кабел со тип-c порта, таа целосно ќе ја наполните вашата Nintendo Вклучите или Нинтендо Switch Лајт во рок од 3 часа.Полнење Застане.Може да помогне да се продолжи животот на вашиот уред. (ЗАБЕЛЕШКА : Адаптер и полнење преку USB кабел Не е Вклучен).Оваа полнење стојат станица изградена-во вентилаторот за ладење може да им помогне на вашиот Вклучете или Исклучете Лајт остане кул и не се грижите за се прегрее за долго време игра.Кога ќе патување, само да потрае со вас.Работи како полнач, вентилаторот за ладење и застане, потребно е да вашиот Nintendo Исклучете и Вклучете Лајт.Вентилаторот за ладење дизајн : Со вграден систем за ладење вентилатор, ова полнење клупа можат ефикасно да помогне да се олади вашиот Вклучете или Исклучете Лајт и продолжување на животниот век на батеријата на вашиот уред.ВО странска валута и CE сертификат, додадете безбедноста и сигурноста на вашата опрема.Она што ќе добиете за : 1* Вклучете Полнење Клупа со Вентилаторот за Ладење.

R

Избор на клиент