.

.

Сад Сушење Багажник, Veckle 2 Ниво Не се Потребни Алатки за Јадење Рек & Жица Пазарната Кошница се Застане, Veckle 3 Ниво Овошје Кошница со Тркалање Тркала, Пакет Пакет

Сад Сушење Багажник, Veckle 2 Ниво Не се Потребни Алатки за Јадење Рек & Жица Пазарната Кошница се Застане, Veckle

DEN 959.76
Залиха

Не се Потребни Алатки на Сите : Тока тип на инсталација, супер лесно и брзо, не треба било кој клуч или други алатки, Тоа е толку лесно да се соберат што трае само околу 10 минути од отворањето на пакетот за инсталирање и користење на комплетен јадење решетката и drainboard сет.Ние, исто така, ќе ви обезбеди со детални инструкции за да ви помогнат да се заврши инсталирате. 4-во-1 Складирање Повеќе Kitchenwares : Јадења и сад рек, купот на носителот, utensil носителот 4 во 1 комбинација дизајн создаде чисти, уредни кујна живот, на состанокот 80% од прибор за складирање потреби.Направени од ' рѓа отпорни слој на железо, економичен, Тоа е идеален избор за давање на подароци, така што луѓето се грижи за тебе ќе се држат настрана од нередот во кујната со овој јадења фен. 2 Отстранлив Drainboard Чува Суво : решетката на јадења е секое ниво има фиока-типот вода во садот за вода колекција па вие не мора да се грижите за влажни контра откако ќе се исчисти кујна.Само треба да се повлече од мозоци лента и се прелива вода надвор потоа го стави назад тогаш уживајте во чисти и уредни кујната countertop.Мултифункционален Употреба со Капе Фах : овошје кошница застане е практично да се користат во кујна, бања, дневна соба и да држете се добро организирани.Оваа произведуваат кошница стојат има капе лента да се одржи на вода и чувајте ги на подот суви и чисти.Слободен Комбинација, Лесно да се Соберат : Можете да комбинирате на пластовидно кошница слободно како редење лего, Тоа е лесно да се соберат на врвот еден со тркала на подот како тркалање комунални количка или да стави еден на countertop како кошница организаторот.Ако сакате една од овие, можете да го купите одделно подолу.

R

Избор на клиент