.

.

Загревани со Полно Тело, Обвива, Woolala Електрични Подлога Коленото Раце Нога Потоплите за Болка, 6 Прилагодлива Температура Нивоа/Авто Исклучи/Перат (Сива)

Загревани со Полно Тело, Обвива, Woolala Електрични Подлога Коленото Раце Нога Потоплите за Болка, 6 Прилагодлива

DEN 2244.00
Залиха

[Мултифункционален Загрева Ќебе] Со поголема покриеност од обичните греење влошки, оваа сите-во-едно греење подлога карактеристики на рацете, колената и нозете 3 поени загрева.Сите околу обвива и обезбедува лечи топлината на вашиот абдомен, рака, хип, бедро, колено, нога, нога, тоа ви помага да го одржувате вашиот метаболизмот и циркулацијата на крвта.Направи да се чувствувате пријатно кога ќе седи на троседот или читање на вашето биро, како лежи во ватенка. [Прилагодлива Температура & Тајмер] Греење температура опсег е 35℃-60℃ со 6 прилагодливи нивоа, можете да изберете според личните желби. 6 нивоа на мерењето, греење заврши би моќ исклучува автоматски по 0.5 h-6h, да се спречи прегревање и да се заштити вашиот дом од несреќи и повреди. 24 V безбедно напон, уживаат топло со најниска зрачење. [Терапија Infrared] Усвојува карбонски влакна греење технологија, која е побезбедно и потрајни, дека загрева до саканата температура во неколку минути, да се чувствувате топлината без да се чека.Ослободување 8um - 15um инфрацрвени зраци со кои се промовира циркулацијата на крвта и зголемување на регенерација на клетките и затоа доведе до подобро здравје. [Загрева Перница Материјал] изработена од мазна свила конец и се згусне фланелен боксери обвивка, мека, дише и топло како надолу грб.Со загреан раце џеб дека вие само треба да внесете вашите раце без дополнителна страна потоплите.Машина перат за лесно се грижи. [ОДЛИЧНО ЗА ОВАА ЗИМА] Овој загреан покрие обезбедува лечи топлина за вашите уморни и болки во мускулите.Добро за за мажи жени канцеларијата на работниците, sedentary луѓе и други, кои се лесно да страдаат lumbar мускулна болка, вкочанетост, артритис, стомачни грчеви, dysmenorrhea, рацете или нозете вкочанетост, никогаш не се плаши од студена зима веќе.Еден греење ќебе обезбедува неподносливо топло на стомакот, раката, хип, бедро, колено, нога, нога. 6 Прилагодливи греење температурата и времето нивоа. 24 Низок напон, безбедно функционирање без прегревање или прекуструјна.Водоотпорен надворешниот материјал и фланелен боксери обвивка, перат, потопол од друг материјал.Доживее болка и болка во мускулите, направи да се чувствувате релаксираат.Совршен подарок за пријатели, семејство или старешини, направи оваа зима никогаш не ладно повторно.Материјал : мека свила конец.Напон : 24 V.Тежина : 1.4 kg.Производ должина : 128cm/ 50.4 во.Производ дното ширина : 29cm/ 11.4 во.Детални димензии молиме обратете се на сликата.

R

Избор на клиент