.

.

SPYMINNPOO Риба Пронаоѓач, Пластични TL88E Жичен Риба Пронаоѓач со Sonar Сензор LCD Дисплеј 5 Режими на Чувствителност Опции

SPYMINNPOO Риба Пронаоѓач, Пластични TL88E Жичен Риба Пронаоѓач со Sonar Сензор LCD Дисплеј 5 Режими на Чувствителност

DEN 883.20
Залиха

Инсталирање на линија на рибите во него, и да ја поправите тоа.Ве молиме погледнете го упатството за детали Спецификација : Предмет Тип : Риба Пронаоѓач Материјал : Пластични Боја : Како на Слики Прикажани Тежина : Околу.Тоа ќе биде еден од најдобрите риболов додатоци.6 метри) за да се 328 стапки (100 метри) под риболов sonar трансдуцерот.4 ft Пакет Листа : 1 x Риба Пронаоѓач 1 x Прирачник 1 x Виси Јаже 2 x Додатоци 1 x Риба Пронаоѓач Кабел.Обично, користење на еден сосема нов батеријата, риболов длабочина sounder поддржува континуирано се работи за 4-5 часа, и тоа може да се работи за подолг период кога режимот на штедење на енергија е вклучен. [Длабочина Читање] : риболов сонда има 45 степени спектар на подводни сонда откривање агли, и откривање длабочина се движи од 2 стапки (0. Рибите во него има 5 режими на чувствителност опција; режим на штедење на енергија; осветлување на владата; риба аларм; единица мерка.0 оз Модел : TL88 E Карактеристики на Производот : ·Симулираат Демонстрација на Владата, Која Е Погодно за Корисниците да се Разбере Како да се Користи · LCD Дисплеј ·Длабочината Откривање Спектар Е 0.1 Нозе, и Водата, Длабочина Е 0.3 Нозе ·Корисникот Може да го Прилагодите на мерна Единица : Метри или Нозете · Светло Зелена Светлото · Режим на Штедење на Батеријата · Висока/Ниска Чувствителност Поставување · Риба позиција длабочина скала · Сонда : Може да Се Користи Лебди на Вода или Инсталиран на Бродот Страна · 200 KHz Sonar Фреквенција · 45 Степен Сонда Откривање Агол · Батерија : 4 AAA Батерии (Дадени Без Батерии) · IPX4 Водоотпорен Дизајн · Должина на Кабел : Прибл. [Апликација Сценарио] : Оваа риба во него може да се користи за морски риболов, kayaking риболов, мраз риболов, езерото риболов, морски риболов, реката риболов, итн.

R

Избор на клиент