.

.

Пенење Антибактериски Рака Сапун: Пина Colada Миризливи Рефил 1 Галон (128 мл) Рефус Рака Мие

Пенење Антибактериски Рака Сапун: Пина Colada Миризливи Рефил 1 Галон (128 мл) Рефус Рака Мие

DEN 838.80
Залиха

????????ТРОПСКИ ПИНА COLADA МИРИЗЛИВИ - Занесе вашите сетила со блажен мирис на пина colada.Добиете тропски остров одмор без да остават дома; сите што недостасува е мал чадор.Исполнет со блага ананас и кокос мириси, овој сапун invigorates вашата кожа без надмоќна вашите сетила.Ќе сакате да се напие, но ве молиме не. ????????НАВЛАЖНУВАЧКИ - Раскошен вашите раце со оваа хидратантна пенење рака сапун дека ја остава кожата touchably мека и мазна.Нежни се сеуште во сила, дури и со сегашната состојба на често миење на рацете, овој сапун не се исуши кожата. ????????ЛУКСУЗЕН ПЕНЛИВАТА ДЕКА МИЕ ИСКЛУЧУВАЊЕ ЧИСТИ - Занесе во богата, крем пенливата на оваа страна сапун, како што нежно се мие далеку нечистотии и бактерии.Идеален вискозност овозможува брз lathering дека може лесно, без да остават зад себе било остатоци или stickiness. ????????ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ се намали пластични потрошувачка и да се намали на депонии за отпад од страна на refilling постојните сапун точење. ????????СЕМЕЈСТВОТО ll само САКАМ ова Пина Colada инспириран антибактериски пенење рака сапун!.Бастион Пина Colada Антибактериски Пенење Рака Сапун е луксузно дебели и крем пенење рака сапун кој нуди максимална заштита и како тоа нежно чисти раце, оставајќи пријатно свежи и тропски мирис.Triclosan слободни.Формулиран со benzalkonium хлорид која е докажано дека двете безбеден и ефикасен во елиминирање на 99.99% од болеста предизвикува бактерии.Оваа инстант пенење формула е подготвен за употреба.Не трошете време и вода како ќе работат до пенливата.Овој сапун е подготвен да оди.Само малку од ова звучеше формула станува сосема мал број на пенлив луксузен пена.Тоа значи дека малку оди ДОЛГ пат!.Формулиран со маснотии сечење агенти и p H neutralizers, овој сапун обезбедува длабоко чистење без иритирачки кожата.Пина Colada Пенење Рака Сапун е забавно тропски миризливи сапун што обезбедува квалитет чисти со секоја апликација.Нежно се измијат нечистотии и бактерии, додека навлажнувачки вашите раце, оставајќи ги touchably мека и мазна со овој прекрасен ананас-кокос миризливи рака мие.Во овие тешки времиња, бидете сигурни да се мијат рацете често и правилно и задржи вас и вашите најблиски живи и здрави.Откријте други големи Бастион бренд производи!.

R

Избор на клиент